Produkcja konstrukcji stalowych

Konstrukcje stalowe powstają z nowoczesnych rozwiązań projektowych, które zapewniają funkcjonalność i wytrzymałość obiektu.  Produkcja konstrukcji stalowych opiera się na zaawansowanej technologii i innowacyjnych pomysłach.

Konstrukcje stalowe bardzo chętnie są wybierane przez firmy produkcyjne, przemysłowe, rolnicze, a także handlowe. W odpowiedni sposób przeprowadzona produkcja konstrukcji stalowych zapewnia odpowiednie przygotowanie obiektu pod handel, magazynowanie, produkowanie, składowanie i transportowanie.

Produkcja konstrukcji stalowych powinna być wykonywana przez profesjonalne firmy, posiadające specjalistyczny sprzęt i zatrudniające fachowców z branży budowlanej. Odpowiednio wykonane konstrukcje w zależności od potrzeb powinny mieć wydzielone miejsce na produkcje, magazynowanie, sprzedaż, biuro oraz wyznaczone szlaki komunikacyjne. Funkcjonalne konstrukcje muszą być przestronne oraz powinny odznaczać się uniwersalnym charakterem.

Konstrukcje stalowe Met -bud

Produkcja konstrukcji stalowych wykonywana przez Met-bud odbywa się na bardzo wysokim poziomie. Met-bud wykorzystuje najwyższe technologie i innowacyjne rozwiązania, dzięki temu oferuje szybkie montaże hal stalowych. Działalność Met-bud odznacza się między innymi:

  • krótkim czasem budowy hali
  • doskonale przygotowanym projektem, który uwzględnia przyszłość działalności (rozbudowę hali)
  • lekkością i wytrzymałością konstrukcji stalowej
  • dużą rozpiętością przy najmniejszej ilości podpór

Produkcja konstrukcji stalowych przez Met-bud wykonywana jest głównie z spawanych ram profili hutniczych. Konstrukcja dachu tworzona jest z kratownic stalowych stężonych ocynkowanymi kształtownikami stalowymi. Obudowa ścian hal magazynowych oraz pokrycie dachu najczęściej wykonywane jest z:

  • blachy trapezowej,
  • płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym
  • płyty warstwowej z rdzeniem wykonanym z wełny mineralnej
  • płyty warstwowej z rdzeniem styropianowym

Oprócz tego produkcja konstrukcji stalowych Met-bud uwzględnia dodatkowe elementy, miedzy innymi liczne akcesoria ścienne i nie tylko. W zależności od rodzaju hali i jej konstrukcji można zamontować bramy rolowane lub segmentowe, doki załadunkowe, rampy, uszczelniacze, odboje, naprowadzacze kół, okna, drzwi, zadaszenia, żaluzje i rolety.

Produkcja konstrukcji stalowych powinna być powierzana renomowanym firmom, które odpowiednio zaplanują całą inwestycje. Powstałe hale muszą być funkcjonalne i przestronne, a ich budowa sprawna i szybka. Bardzo ważne jest, aby produkcja konstrukcji stalowych uwzględniała na etapie projektowania realizacji hali, ewentualną rozbudowę w przypadku rozwoju firmy.

Post Author: admin

Dodaj komentarz