Jaki jest najlepszy bukmacher 2019?

Z roku na rok oferta bukmacherów poszerza się. Rok 2018 można uznać za przełomowy, ponieważ lista legalnych bukmacherów urosła prawie dwukrotnie. Zgodne z prawem typowanie meczów przeżywa swój prawdziwy rozkwit, a gracze mają z czego wybierać. Daje to nadzieje na jeszcze większy postęp w 2019 roku. Prawdopodobnie legalnie zaczną działać kolejne firmy, a oferta zakładów jeszcze się poszerzy. Dzięki coraz większej konkurencyjności na rynku i walce o klientów, możemy liczyć na coraz ciekawsze okazje.  Jaki jest najlepszy bukmacher 2019?

Wiele rodzimych oraz zagranicznych bukmacherów wciąż nie uzyskało licencji na działanie na terenie Polski. Wielu graczy czeka na powrót Bet365. Różni bukmacherzy deklarują podejmowanie starań o uzyskanie pozwolenia na przyjmowanie zakładów w naszym kraju. Wyjście z szarej strefy od dłuższego czasu zapowiada marka Unibet. Narazie jednak wiadomo, że proces uzyskania licencji wciąż się nie zakończył. Część osób typujących oczekuje również marek takich jak Bwin, czy Bet At Home.

Biorąc pod uwagę to, że tak wiele marek stara się obecnie o licencję, trudno przewidzieć jak będzie wyglądała lista legalnych bukmacherów w 2019 roku i który z nich będzie najlepszy. Istnieją duże szanse na to, że w ciągu roku będziemy mogli liczyć na około 20 legalnych bukmacherów. Nie ma co jednak ukrywać, że gracze czekają przede wszystkim na znane marki, a nie nowe nieznane firmy.

Kiedy nowy bukmacher zacznie działać na rynku możemy oczekiwać stosownej informacji na stronie Ministerstwa Finansów. Należy pamiętać, że polskie przepisy nakazują odnawianie licencji co sześć lat. Po tym czasie konieczne jest przedłużenie zgody lub zaprzestanie działalności. W roku 2019 firmą, która musi odnowić licencję będzie Totolotek.

Jeśli chcielibyśmy wybrać najlepszego bukmachera na ten moment, to należy pamiętać, że każdy z bukmacherów odpowiada na zapotrzebowanie określonych graczy. Nie ma spółki, która będzie idealna dla każdego. Zanim wybierzemy bukmachera idealnego dla nas powinniśmy dokładnie zapoznać się z każdą z ofert. Warto wziąć pod uwagę różne ciekawe promocje, kody promocyjne, bonusy, premie oraz wysokość kursów.

Aby dowiedzieć się, kto może najlepiej spełnić nasze oczekiwania, warto sprawdzić ranking najlepszych bukmacherów. Tam najprzejrzyściej ujęte są różnice w bonusach i innych kwestiach. Możemy sprawdzić jakie ciekawe funkcje oferują firmy dla graczy.

Jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce – Fortuna

Jeśli nie chcemy czekać z wyborem najlepszego bukmachera powinniśmy zdecydować się na Fortunę lub Totolotka. Fortuna posiada jedne z najlepszych ofert, jakie można dostać na start z typowaniem. Strona Fortuny jest bardzo przejrzysta i zapewnia prosty sposób rejestracji. Kiedy już przejdziemy przez proces weryfikacji danych, samo logowanie jest bardzo proste i zajmuje kilka sekund. Możemy być pewni, że Fortuna nie pozostawi graczy w 2019 roku bez nowej ciekawej oferty w postaci kodów promocyjnych lub bonusów. Już w 2018 roku marka potrafiła zaskoczyć klientów korzystnymi ofertami. Tak było w przypadku 11 listopada, kiedy na 100-lecie odzyskania Niepodległości bukmacher przygotował 100 złotych w formie punktów lojalnościowych dla swoich graczy. Nagrody trafiły do 100 najlepszych typujących osób.

Fortuna wyróżnia się na tle innych bukmacherów tym, że posiada dość ciekawą ofertę powitalną. Pierwszy kupon jest uznawany za zakład bez ryzyka o wartości 100 złotych. Poza tym istnieje możliwość uzyskania dodatkowego bonusa w wysokości tej samej co wartość pierwszej wpłaty, czyli maksymalnie 400 złotych. Oferta zakładów jest bardzo szeroka i rozbudowana. Możemy nie tylko typować wydarzenia sportowe, ale również te ze świata rozrywki lub polityki. Konstrukcja serwisu oraz aplikacji mobilnych ułatwia szybkie i sprawne korzystanie z możliwości gracza. Nie bez znaczenia jest przejrzysty układ treści na stronie oraz odpowiednio dobrana kolorystyka. Korzystanie z oferty jest przez to bardzo intuicyjne i komfortowe. Wielu graczy korzysta również z oferty zakładów na żywo.

Post Author: admin

Dodaj komentarz