Jak wybrać idealny domek na działkę?

Świat pędzi do przodu coraz szybciej. Żyjemy na wysokich obrotach, za dużo pracujemy, po pracy zajmujemy się domem. Coraz więcej osób szuka możliwości odpoczynku od codziennego zgiełku, z dala od miasta, a bliżej natury.

Idealnym pomysłem jest własna, nawet nieduża działka. To miejsce, którym możemy się schronić, wypocząć, zrelaksować. Można spędzać na niej weekendy lub kilka dni wakacji. Takie rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością. Dlatego również poszukiwane są funkcjonalne, dobrej jakości i niedrogie domki na działkę. Najchętniej wybierane są te drewniane.

Dlaczego to właśnie drewno jest najbardziej popularne i jaka jest jego przewaga nad innymi materiałami? Co jest ważne przy wyborze domku? Rozmawiamy na ten temat z Przemysławem Balcewiczem, dyrektorem EKO Architektura – wiodącej na rynku firmy projektującej i realizującej projekty architektury drewnianej.

Dlaczego większość osób wybierając domek na działkę decyduje się na domek drewniany?

Drewno to materiał kojarzący się z naturalnością i ekologią. Działka na łonie przyrody w oczywisty sposób takie skojarzenie przywołuje. Aby poczuć łączność z naturą, ale również mieć mniejszy wpływ na zanieczyszczenie środowiska, większość ludzi wybiera właśnie drewniany domek na działkę.

Poza tym drewno jako materiał naturalny, jeśli jest właściwie pielęgnowane, potrafi być wyjątkowo trwałe i długowieczne. Kiedy budujemy dom, na tym zależy nam szczególnie.

Nie do przecenienia są również właściwości prozdrowotne drewna. Po pierwsze drewno nie wywołuje alergii, a ten problem dotyczy coraz większego odsetka osób. Do budowy domków używane są drzewa iglaste, które zawierają naturalne olejki eteryczne. Olejki te, poza tym, że pięknie pachną i relaksują, mają dobry wpływ na  nasze drogi oddechowe.

Kolejny plus drewna to elektrostatyczność. W drewnianych domkach po prostu nie unosi się kurz, co jest dodatkowym plusem dla alergików.

Drewno naturalnie utrzymuje optymalną wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Jeśli w powietrzu jest zbyt dużo wody, drewno pochłania ją, by następnie oddać jeśli robi się zbyt sucho.

Projekty i domki drewniane EKO Architektura są wyjątkowo popularne w tym segmencie? Z czego to wynika?

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów architektury drewnianej. Nasi pracownicy wciąż się rozwijają i  idą zgodnie z najnowszymi trendami. Dlatego możemy zaproponować szeroki wachlarz projektów domków na działkę – od tradycyjnych, klasycznych i ponadczasowych, po nowoczesne.

Konsumenci zwracają również dużą uwagę na jakość wykonania. W naszej firmie standardem jest poziom PREMIUM. Oprócz tego, że pracujemy z użyciem najwyższej jakości drewna i narzędzi, przywiązujemy wagę do istotnych szczegółów – rodzaju materiałów uszczelniających, jakości szyb, drzwi i okien. Dlatego nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają projekty dobre i sprawdzone.

Nie możemy zapominać o cenie. Domek na działkę to dodatkowy wydatek, stąd większość osób martwi się kosztem całego przedsięwzięcia. W EKO Architektura możemy zagwarantować najniższą na rynku cenę. Nasi pracownicy na bieżąco śledzą trendy cenowe i dostosowują do nich naszą ofertę. Mimo to, jeśli nasz klient znajdzie lepszą propozycję, wystarczy, że prześle do nas taką informację, a my na nowo podejdziemy do kosztorysu.

Na jaką obsługę mogą liczyć klienci składając zamówienie na drewniany domek na działkę w firmie EKO Architektura?

Obsługa klienta jest dla nas kluczową sprawą. Chcemy, aby każdy był zadowolony ze współpracy z nasza firmą i mógł cieszyć się swoim wymarzonym domkiem przez długie lata.

Aby maksymalnie ułatwić klientowi wybór, mamy w ofercie bardzo wiele gotowych i już wycenionych projektów. Można wśród nich znaleźć coś idealnego dla siebie.

Oczywiście klient ma możliwość wykonania z nami własnego projektu lub wprowadzania dowolnych modyfikacji do już istniejących. Wystarczy nawet, że przyniesie do nas odręcznie wykonany rysunek swojego domku marzeń. Nasi architekci w każdej chwili są gotowi wykonać profesjonalną aranżację, łącznie z wykończeniem wnętrza oraz meblami.

Jak wspominałem wcześniej, klient może u nas liczyć na bardzo konkurencyjny rynkowo kosztorys, który na każdym etapie możemy modyfikować, aby uzyskać najlepszą dla klienta propozycję.

Gwarantujemy bardzo szybkie terminy wykonania. W przypadku gotowych, dostępnych na stronie projektów, to jedynie 2-3 tygodnie od momentu otrzymania zamówienia. Przy bardziej skomplikowanych projektach, które tworzymy od podstaw, termin realizacji powinien zamknąć się w sześciu tygodniach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pod adresem: domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domki-ogrodwe-i-altany

Post Author: admin

Dodaj komentarz